Як завантажити відео з YouTube: найпростіші методи

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Серед всіх наявних в інтернеті медіахостингів, саме YouTube вважається найбільш зручним у використанні, тому що на нього завантажено буквально всі відео, які тільки можна собі уявити. Дуже часто виникає необхідність отримати певний відеоролик на свій комп’ютер чи мобільний гаджет для офлайн перегляду, або ж під час роботи над власним проєктом. В цьому випадку, варто знайти дієві способи, як скачати відео з Ютуба безпечно та законно. Декілька простих методів вже встигли гарно себе зарекомендувати за багато років використання платформи, тому саме їх варто розглянути у якості основних.

Онлайн сервіси

Одним з найпопулярніших способів отримати медіафайли з інтернету є онлайн-сервіси. Вони зручні й не вимагають встановлення додаткового програмного забезпечення. Щоб відео скачати з Ютуба безкоштовно, достатньо вставити посилання у спеціальну інформаційну форму на сайті й сервіс зробить усю складну роботу в автоматичному режимі.

Savefrom.net — безплатний онлайн-ресурс, який дозволяє завантажувати відео у високій якості без обмежень. Достатньо скопіювати URL відео з YouTube і вставити його в порожнє поле на головній сторінці сайту, після чого натиснути на кнопку «Скачування». Простий і зрозумілий інтерфейс робить Savefrom зручним інструментом для кожного користувача в інтернеті.

Іншим популярним онлайн-сервісом є 4K Video Downloader. Він має вебверсію, а також програми для різних операційних систем: Windows, Mac, Android і Linux. У безплатній версії ви можете завантажувати до 30 відео на день у найвищій якості. Якщо ви плануєте завантажувати більше файлів, доведеться придбати платну версію.

Як завантажити відео з Ютуба в телефоні?

Найпростіший спосіб отримати відео, користуючись смартфоном — оформити підписку на YouTube Premium. Передплата дає змогу легально завантажувати відео в застосунку з функцією «Зберегти офлайн». Щоправда, збережений таким чином контент прив’язаний до застосунку і його не можна використовувати в програмах для редагування відео. Тобто, всі файли є зашифрованими й тому відкрити просто так їх не вдасться.

Проте, можна скористатися сторонніми інструментами. Наприклад, загрузити спеціальний додаток для мобільної платформи. 4K Video Downloader пропонує скористатися додатком, розробленим під Android, який має той самий функціонал, що й на ПК. Його зручність полягає в тому, що користувач отримує можливість використовувати нативну програму, яка одразу зручно каталогізує всі медіафайли й за потреби, їх можна легко перемістити в іншу деку, або ж відправити на інший прилад.

Як завантажити відео з YouTube на Android

Хочете завантажити відео з Ютуба на свій ґаджет з операційною системою Android? Варто скористатися не вебсервісами, а спеціальним софтом. Окрім 4K Video Downloader, для Android доступний Newpipe — безплатний та потужний додаток з відкритим кодом. Ним можна скористатися будь-кому, хто просто завантажить собі APK та дозволить доступ до файлової системи пристрою.

Newpipe не лише дозволяє завантажувати медіафайли в різних форматах та якості, але й має вбудований програвач для зручного перегляду. Додаток підтримує завантаження цілих плейлистів і забезпечує низьке споживання трафіку та енергії акумулятора. Ніяких проблем з використанням не виникне навіть у початківців, тому що інтерфейс надзвичайно простий й зрозумілий.

Як завантажити відео з YouTube на iPhone або iPad

На жаль, на iOS немає офіційних додатків для завантаження відео з YouTube. Однак функції деяких програм, таких як Documents, все ж допомагають впоратися із цим завданням. Потрібно лише дотримуватися інструкцій, що вказані в самому застосунку. Також, варто відзначити так звані «Shortcuts». В мережі можна знайти спеціальні, оптимізовані під Siri запити, що виконують роль макросів й дозволяють завантажити потрібні медіафайли. Додатковим варіантом є використання браузерних розширень.
Розширення Savefrom для Safari дозволяє завантажувати файл з YouTube натисканням однієї кнопки просто в браузері. Необхідно переконатися, що в налаштуваннях iPhone або iPad дозволено встановлювати розширення з невідомих джерел. Цей метод є абсолютно легальним, проте він не такий очевидний для новачків, як окремі програми.

Як завантажити відео з Ютуба в різних форматах

Іноді, звичайного MP4 файлу може бути недостатньо. Бувають великі проєкти, які простіше скомпілювати, використовуючи медіафайли іншого формату. Більшість згаданих інструментів дозволяють обирати формат фінального файлу під час завантаження.

Якщо ви використовуєте онлайн-сервіс, просто виберіть потрібний формат з випадного списку перед завантаженням. Присутня спеціальна функція, яку потрібно всього лише активувати за допомогою налаштувань. Зверніть увагу, що не всі сервіси підтримують всі формати, тож вам може знадобитися програма для конвертації відео після завантаження.

Універсальним інструментом для роботи з відео є VLC Media Player. Хибною є думка, що це звичайний програвач. Він чудово взаємодіє з YouTube й дозволяє здійснити завантаження. Процес трохи складніший, ніж у спеціалізованих сервісів, але VLC — надійний варіант з великою кількістю можливостей. Це особливо актуально для власників техніки компанії Apple, тому що додаток можна встановити на всі прилади даного бренду:

  • iPhone;
  • iPad;
  • iPod;
  • Apple TV;
  • Mac.

Не забувайте про наявність авторських прав. Найбезпечніший спосіб позбавитися проблем з ними — отримати дозвіл від автора відео або використовувати роботи з відкритою ліцензією. У разі недотримання правил ваше творіння може бути видалене, канал заблоковано, а в крайніх випадках можливий навіть судовий позов.

Отже, завантажити контент з YouTube можна різними способами — як онлайн, так і за допомогою спеціальних програм та додатків. Вибирайте зручний для вас метод і дотримуйтесь правил, щоб уникнути проблем з авторським правом. Зробивши все правильно, ви навчитеся економити свій час та зусилля, створюючи дійсно цікаві проєкти.

Шулянська Єва https://biznestrendy.com.ua/

Єва Шулянська - талановита авторка та експерт у галузі бізнесу та технологій, яка стоїть за вмістом нашого сайту. Її багаторічний досвід і професійний підхід дозволяють надавати читачам цінні та актуальні матеріали про найсвіжіші тренди, ідеї та інновації у світі бізнесу. Єва має талант передавати складні концепції зрозуміло та цікаво, роблячи наш сайт не лише інформативним, але й захоплюючим для читачів.

Вам також може сподобатися

Більше від автора